O Infleasy

Nasza marka została stworzona, aby pomóc twórcom internetowym i właścicielom małych biznesów

spełnić swoje marzenia!

Cześć, hello, ciao, hola, bonjour!

Miło Cię poznać! Jestem założycielką infleasy, a przy okazji pełnoetatowym marketerem oraz twórcą internetowym. Przez wiele lat pracowałam jako Influencer Marketing Manager i miałam możliwość zobaczenia jak to wszystko wygląda ze strony marki – byłam odpowiedzialna za planowanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych oraz miałam okazję pracować z największymi influencerami w Polsce, ale też i w Europie. Co zabawne – zainspirowałam się, założyłam bloga i.… w niedługim czasie, sama zostałam internetowym twórcą! W międzyczasie zmieniałam stanowiska i zdobyłam sporo doświadczenia w pracy z contentem, social mediami oraz reklamami Google oraz YouTube.

Dzięki tym wszystkim doświadczeniom, powstało infleasy. Marka utworzona przez eksperta w dziedzinie influencer marketingu, a jednocześnie przez twórcę – a wraz z nią produkty, które łączą te dwa światy. Koncept powstał, aby w świecie influencer marketingu promować profesjonalizm i transparentność, ale także zachęcić aspirujących twórców do spełniania swoich marzeń.

Wszystko zaczęło się od tworzenia media kitów dla influencerów, ale szybko zdałam sobie sprawę, że uwielbiam tworzyć piękne szablony, które uszczęśliwiają ludzi – więc zaczęłam tworzyć projekty stron internetowych oraz szablony marketingowe i brandingowe. Kocham to co robię, więc spełniłam swoje marzenia – teraz czas na Ciebie!